Domofony analogowe ELFON

Sami zajmujemy się produkcją i projektowaniem systemów domofonowych, więc możemy zagwarantować najwyższą ich jakość i funkcjonalność. Swoim klientom zapewniamy kompleksowe usługi, które realizujemy poprzez odpowiednie działy: produkcyjny, projektowania i montażu, serwis techniczny, serwis szkoleniowy, dział marketingu oraz salon ekspozycyjno - handlowy. Doświadczenie i wiedza, które zdobyliśmy przez lata działalności, stanowią nasz największy kapitał a jednocześnie są gwarancją bezpieczeństwa i zadowolenia dla naszych odbiorców.

Zestawy domofonowe ELFON

W skład Zestawów Domofonowych ELFON wchodzą podstawowe urządzenia pozwalające na zbudowanie typowej instalacji domofonowej, umożliwiającej porozumiewanie się pomiędzy abonentem "zewnętrznym" a "wewnętrznym" (rozmowa kaseta -słuchawka) oraz otwarcie elektrozamka.
Zestawy domofonowe z FUNKCJĄ INTERKOMU umożliwiają dodatkowo porozumiewanie się pomiędzy abonentami wewnątrz budynku (rozmowa słuchawka-słuchawka) oraz dodatkowy przycisk w unifonie mogący służyć do sterowania oświetleniem ,bramą wjazdową itp.

Zasilacze domofonowe ELFON

Zasilacz domofonu to serce całej instalacji domofonowej. Łączy elektrycznie wszystkie elementy, zapewniając im odpowiednie napięcia i sygnały. Zasilacze EWD10, 10in, 10/20 znajdują się w obudowie typu EURO, przeznaczonej do instalacji na szynie w szafce elektrycznej. Ponadto wyposażone są w ramkę zakrywającą zaciski przewodów. Pozwala to na bezpieczny montaż zasilacza bez dodatkowej obudowy (np. na ścianie).

Modułowa Kaseta Wielonumerowa

System budowy modułowej daje możliwość skonfigurowania wielu rozwiązań układu kasety w zależności od istniejących warunków technicznych oraz liczby lokatorów. Kaseta domofonowa wykonana jest z aluminium, którego grubość, skład surowcowy i kształt dobrano tak aby zminimalizować wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Ramki na wizytówki wykonane z tworzywa poliwęglanowego zapewniają wysoką odporność na zjawisko matowienia pod wpływem promieni UV, udary mechaniczne i bardzo dobre podświetlenie wizytówek.

Firma

Firma ELFON od 25 lat jest wiodącym producentem cyfrowych systemów łączności - kontroli wejścia dla budownictwa jedno i wielorodzinnego.

Certyfikaty

Deklaracje zgodności CE produktów

Gdzie kupić?

Nasze produkty sprzedawane są w hurtowniach elektrotechnicznych oraz sklepach specjalistycznych.